Werking

MAN architecten is gegroeid van een éénmans architectenbureau naar een multidisciplinair ontwerp- en coördinatiebureau voor architectuur en interieurarchitectuur. Het bureau bestaat uit verschillende architecten en interieurarchitecten, elk met hun eigen opleidingen, kwaliteiten en specialisaties. Elk van de MANnen (m/v) heeft op een of andere manier invloed op een project, hetgeen de kwaliteit van onze projecten verhoogt

Ons doel: in nauwe samenwerking met de opdrachtgever (particulier, bedrijf, openbaar bestuur) tot een eindresultaat komen dat aan alle vraagstellingen voldoet mét een duidelijke meerwaarde door de expertise van ons team.  Onze kernbegrippen zijn: duurzaamheid in alle aspecten, esthetiek, context, kostenbeheersing, planningbeheer.

Onze voornaamste opdrachten zijn: ééngezinswoningen, meergezinswoningen, interieur, retail, horeca, sociale huisvesting en publieke gebouwen, zowel nieuwbouw als verbouwingen. De beste resultaten worden verkregen bij totaalopdrachten, dit geniet dan ook onze voorkeur. Naast het ontwerp is het (ver)bouwproces ook heel belangrijk. We doen dit dan ook met dezelfde passie en gedrevenheid. We hopen u te mogen verwelkomen in onze kantoren in Sint-Niklaas!

Medewerkers

Bas Wauman

Bas Wauman

  • Vennoot
  • Architect-Zaakvoerder
  • Veiligheidsco√∂rdinator

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
bas@man-architecten.be

Nele Vercauteren

Nele Vercauteren

  • Vennoot
  • Interieurarchitecte

Bijloke, 2005

t +32(0)3 369 96 83
nele@man-architecten.be

Olivier Daelman

Olivier Daelman

  • Vennoot
  • Interieurarchitect

Sint-Lucas Gent, 2004

t +32(0)3 369 96 83
olivier@man-architecten.be

Nick Peeters

Nick Peeters

  • Architect
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2004

t +32(0)3 369 96 83
nick@man-architecten.be

Liesbet Van Royen

Liesbet Van Royen

  • Architecte
  • EPB - Verslaggever
  • Projectarchitecte

Henry Van De Velde Instituut, 2005

t +32(0)3 369 96 83
liesbet@man-architecten.be

Stefan Mathius

Stefan Mathius

  • ARCHITECT
  • Projectarchitect

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
stefan@man-architecten.be

Gert-Jan Schulte

Gert-Jan Schulte

  • ARCHITECT
  • Projectarchitect

Artesis Antwerpen, 2011

t +32(0)3 369 96 83
gert-jan@man-architecten.be

Leonie Van Damme

Leonie Van Damme

  • INTERIEURARCHITECTE

Sint-Lucas Gent, 2013

t +32(0)3 369 96 83
leonie@man-architecten.be

Jonas Werkbrouck

Jonas Werkbrouck

  • Architect-stagiair
  • Interieurarchitect

Sint-Lucas Gent, 2016

t +32(0)3 369 96 83
jonas@man-architecten.be

Astrid Van kerckhoven

Astrid Van kerckhoven

  • Ir. architect-stagiair

KULeuven, 2018

t +32(0)3 369 96 83
astrid@man-architecten.be

Diana Losieva

Diana Losieva

  • architecte-stagiair

KULeuven, 2017

t +32(0)3 369 96 83
diana@man-architecten.be