Werking

MAN architecten is een multidisciplinair ontwerp- en coördinatiebureau.  Wij bestaan uit verschillende architecten en interieurarchitecten, elk met hun eigen kwaliteiten en specialisaties.  
Elk van de MANnen (m/v) heeft op een of andere manier invloed op een project, hetgeen de kwaliteit van onze projecten verhoogt.

Ons doel: in nauwe samenwerking met de opdrachtgever (particulier, bedrijf, openbaar bestuur) tot een eindresultaat komen dat aan alle vraagstellingen voldoet mét een duidelijke meerwaarde door de expertise van ons team.  
Onze kernbegrippen zijn: duurzaamheid in alle aspecten, esthetiek, context, budgetcontrole, planningbeheer.

 

 

Onze voornaamste opdrachten zijn: interieur, retail, eengezinswoningen, meergezinswoningen, sociale huisvesting en publieke gebouwen, zowel nieuwbouw als verbouwingen.
We ontwerpen niet alleen graag, we (ver)bouwen ook graag! 
Om tot het beste resultaat te komen stellen we totaalopdrachten voorop.

Medewerkers

Bas Wauman

Bas Wauman

  • Architect-Zaakvoerder
  • Veiligheidsco√∂rdinator

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
bas@man-architecten.be

Nele Vercauteren

Nele Vercauteren

  • Interieurarchitecte

Bijloke, 2005

t +32(0)3 369 96 83
nele@man-architecten.be

Olivier Daelman

Olivier Daelman

  • Interieurarchitect

Sint-Lucas Gent, 2004

t +32(0)3 369 96 83
olivier@man-architecten.be

Nick Peeters

Nick Peeters

  • Architect

Henry Van De Velde Instituut, 2004

t +32(0)3 369 96 83
nick@man-architecten.be

Liesbet Van Royen

Liesbet Van Royen

  • Architecte
  • EPB - Verslaggever

Henry Van De Velde Instituut, 2005

t +32(0)3 369 96 83
liesbet@man-architecten.be

Stefan Mathius

Stefan Mathius

  • ARCHITECT

Henry Van De Velde Instituut, 2002

t +32(0)3 369 96 83
stefan@man-architecten.be

Leonie Van Damme

Leonie Van Damme

  • INTERIEURARCHITECTE

Sint-Lucas Gent, 2013

t +32(0)3 369 96 83
leonie@man-architecten.be

Gert-Jan Schulte

Gert-Jan Schulte

  • ARCHITECT

Artesis Antwerpen, 2011

t +32(0)3 369 96 83
gert-jan@man-architecten.be

Lien Van Der Jeught

Lien Van Der Jeught

  • Interieurarchitecte

Sint-Lucas Gent, 2016

t +32(0)3 369 96 83
lien@man-architecten.be

Manu Geernaert

Manu Geernaert

  • ARCHITECT-STAGIAIR

Sint-Lucas Gent, 2015

t +32(0)3 369 96 83
manu@man-architecten.be

Jolien Keuleneer

Jolien Keuleneer

  • Office manager

t +32(0)3 369 96 83
jolien@man-architecten.be